باند تولید هروئین در بوکان متلاشی شد

باند تولید هروئین در بوکان متلاشی شد

خبرگزاری آریا- فرمانده انتظامی بوکان آذربایجان غربی از متلاشی شدن باند تولید هروئین مرطوب طی 48 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
به گزارش آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ "جهانپور" فرمانده انتظامی شهرستان بوکان گفت: با توجه به اخبار واصله مبنی بر فعالیت فردی در سطح استان آذربایجان غربی به صورت عمده و گسترده در توزیع و پخت و پز هروئین مراتب با جدیت در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.
این مقام مسئول افزود: فرد مورد نظر با توجه به سوابق قبلی مواد مخدر را به صورت عمده از شرق کشور و پیش ساز تشکیل هروئین را از کشور عراق وارد و به صورت شبکه ای در سطح استان فعالیت می نمود که در این رابطه تحقیقات ویژه ای انجام گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فرد مذکور قصد جابجایی مقادیر زیادی مواد مخدر از شهرستان ارومیه به سمت شهرستان سقز از طریق جاسازی در خودروی پراید خود دارد.
سرهنگ "جهانپور" اضافه کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در ایستگاه شهید رجایی بوکان حاضر و پس از شناسایی خودروی مورد نظر آن را توقیف و در بازرسی آن از قسمت درب عقب سمت راننده و از جاسازی تعبیه شده در باک خودرو مقدار چهار کیلو و 428 گرم هروئین مرطوب را کشف و ضبط نمایند.
فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در پایان خاطرنشان شد:در این زمینه راننده و سرنشین خودرو دستگیر و تحقیقات جهت دستگیری سایر اعضای باند و کشف آلات تهیه هروئین در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار دارد.

داغ کن - کلوب دات کام