احداث بیش از یک هزار واحد مسکونی طرح مهر در شهرستان بوکان

خبرگزاری موج - با احداث یک هزار و 663 واحد مسکونی طرح مهر در شهرستان بوکان، یک سوم از فاقدین مسکن این شهرستان صاحب خانه می شوند.

به گزارش موج به نقل از روابط عمومی سازمان مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی، رییس سازمان مسکن و شهرسازی استان با اعلام این خبر گفت: تاکنون متقاضیان 1 هزار و 663 واحد مسکونی در شهرستان بوکان موفق به اخذ پروانه ساخت شده اند که از این تعداد عملیات فونداسیون یک هزار و 355 واحد مسکونی به اتمام رسیده و 573 واحد مسکونی در مرحله اتمام اجرای اسکلت و سقف قرار دارند

احداث بیش از یک هزار واحد مسکونی طرح مهر در شهرستان بوکان

خبرگزاری موج - با احداث یک هزار و 663 واحد مسکونی طرح مهر در شهرستان بوکان، یک سوم از فاقدین مسکن این شهرستان صاحب خانه می شوند.

به گزارش موج به نقل از روابط عمومی سازمان مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی، رییس سازمان مسکن و شهرسازی استان با اعلام این خبر گفت: تاکنون متقاضیان 1 هزار و 663 واحد مسکونی در شهرستان بوکان موفق به اخذ پروانه ساخت شده اند که از این تعداد عملیات فونداسیون یک هزار و 355 واحد مسکونی به اتمام رسیده و 573 واحد مسکونی در مرحله اتمام اجرای اسکلت و سقف قرار دارند.
خلیل محبت خواه افزود: در حال حاضر به متقاضیان یک هزار و 532 واحد مسکونی تسهیلات مسکن مهر بالغ بر 82 میلیارد و 256 میلیون ریال پرداخت شده است که از این میزان 15 میلیارد و 320 میلیون ریال در قالب تسهیلات آماده سازی و مابقی در قالب تسهیلات ساخت پرداخت شده است.
وی تعداد تعاونی های شهرستان بوکان را 19 تعاونی برشمرد و افزود: مهر محلی شماره 15، مهر محلی شماره 2، مهر کارمندی شماره 2، زیبا کنار و کارکنان سپاه را از جمله پروژه های در دست احداث این شهرستان برشمرد.
با توجه به سرشماری های صورت گرفته در سال 87، در شهرستان بوکان 34 هزار و 137 خانوار سکونت دارند و این در حالی است که از این تعداد 30 هزار و 84 خانوار دارای مسکن مناسب بوده و و 4 هزار و 53 خانوار نیز فاقد مسکن هستند که با اجرای طرح مسکن مهر در این شهرستان بیش از یک سوم از اهالی این شهرستان صاحب خانه خواهند شد.

داغ کن - کلوب دات کام